Про-Фарма FB Youtube
Лавінал - натуральний засіб від вошей

Лавінал - натуральний засіб від вошей

Чому Лавінал?

 

Педикульоз - це та неприємність, яка часом шокує батьків. Однак треба діяти і вибирати засіб від вошей потрібно дуже уважно.

На щастя, давно минули ті часи, коли для того, щоб вивести воші, необхідні були обробка отруйними хімікатами і гоління голови! Сучасні засоби від вошей не тільки можуть, а й повинні поєднувати ефективність і безпеку, адже здоров'я наших малюків - це найцінніше.

 

Звичайно, як і раніше на першому місці стоїть ЕФЕКТИВНІСТЬ - необхідно позбутися не тільки вошей, але і їх яєць (гнид) - жодна личинка не повинна вижити, інакше педикульоз повернеться і процедуру доведеться повторити.

 

Однак не менш важливою є БЕЗПЕЧНІСТЬ засобів від педикульозу: навіть багато сучасних засобів можуть володіти рядом побічних ефектів - таких, як алергічна реакція або опіки шкіри. Крім того, їдкі запахи - додатковий стрес для дитини.

 

ЗРУЧНІСТЬ нанесення засобу і його ЕКОНОМІЧНІСТЬ - ще один важливий критерій вибору засобу від вошей: іноді доводиться обробляти не тільки малюка, але і інших членів сім'ї.

 

Лавінал - засіб від вошей, який ефективний завжди!

 

Ефективність Лавіналу заснована на його принципі дії. На відміну від більшості сучасних спреїв і шампунів від вошей, які містять шкідливі токсичні речовини, Лавінал містить натуральні ефірні олії, які закупорюють дихальні шляхи комах. І воші, і гниди швидко гинуть від задухи.

 

На відміну від інших синтетичних інсектицидних засобів, такий метод боротьби з педикульозом не викликає звикання у комах і забезпечує ефективність використання Лавіналу.

 

Шампунь від вошей Лавінал

 

Не містить лаурил і лауретсульфат натрію.

М'яка миюча формула цього шампуню безпечна для волосся дитини та робить їх більш гладкими і слухняними, полегшує розчісування - а значить, і процес видалення гнид з волосся.

Шампунь Лавінал розм'якшує клейку речовину, яка кріпить гниди до волосся, а також знімає роздратування, лущення і запалення шкіри голови після розчісування.

 

Лавінал спрей - засіб від вошей

Лавінал спрей - засіб від вошей

Безпечне і ефективне знищення вошей і гнид без шкоди для дитини.
Рослинний шампунь Лавінал

Рослинний шампунь Лавінал

Рослинний шампунь Лавінал® спеціально розроблений для полегшення вичісування гнид.
Лавінал-Профілактик - засіб для відлякування вошей

Лавінал-Профілактик - засіб для відлякування вошей

Профілактики педикульозу. Захист від повторного зараження до 8 годин.

КРОКИ ПРАВИЛЬНОГО ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ВОШЕЙ ТА ГНИД

steps

Нанести СПРЕЙ ПРОТИ вошей ЛАВІНАЛ, що забезпечить загибель вошей і гнид

steps

Одягнути шапочку, яка входить в комплект, і почекати 30 хвилин

steps

Ретельно промити голову рослинним шампунем Лавінал, для розм'якшення клею, який фіксує гнид на волоссі і загоєння ран-розчухів

steps

Вичесати спеціальним гребенем Лавінал вошей і гнид, які залишилися на волоссі

steps

На 8-10й день повторити процедуру для запобігання відновлення педикульозу

steps

Для захисту дитини від зараження рекомендується ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК