Про-Фарма FB Youtube

Запитання та відповіді про Лавінал

Чи можна використовувати ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК регулярно?

Так, Лавінал можна використовувати навіть кожен день.

Зі скількох років можна застосовувати Лавінал?

Спрей проти вошей Лавінал можна використовувати з 2 років.

Для чого потрібна повторна обробка?

На 7-10 день з гнид з'являються дорослі комахи і починають паразитувати на шкірі. Оскільки неможливо бути повністю впевненим у тому, що абсолютно всі гниди були вичесані (особливо, якщо волосся довге і густе), необхідно повторно обробити Лавінал-спреєм волосяну частину голови.

Чому педикульоз частіше зустрічається у дітей?

Діти частіше знаходяться в колективах, грають в ігри, обмінюються речами в тому числі шпильками, гумками, гребінцями для волосся і головними уборами. Тому, ризик зараження набагато вищий.

Що входить в комплект спрею проти вошей Лавінал?

Окрім флакона із засобом, в комплект також входить одноразова процедурна шапочка і спеціальний гребінь для вичісування.

Чому педикульоз повертається знову?

Можливо, ви використовували Лавінал не по інструкції. Обов'язково слід проводити повторну обробку через 7-10 днів, щоб виключити можливість появи нових комах з гнид, якщо вони не були всі вичесані. Рецидив педикульозу може бути і внаслідок повторного зараження. Уникнути рецидиву допоможе захисний спрей Лавінал-Профілактик.

Чи може Лавінал викликати звикання?

Ні. На відміну від інших протипедикульозних засобів, до яких воші можуть виробляти стійкість, Лавінал діє механічно - блокує дихальну систему комах, що призводить до їх загибелі. До такого засобу воші не “звикають”.

Чому у Лавінала такий різкий запах?

До складу Лавінал входять ефірні олії лаванди, іланг-ілангу, гвоздики, які мають концентрований і насичений аромат.

Чому добре використовувати Лавінал шампунь після обробки волосся спреєм?

Гниди, які загинули, залишаються міцно приклеєними до волосся. Рослинний шампунь Лавінал®, розм'якшує клейкі речовини і значно полегшує вичісування гнид, повертає волоссю здоровий вигляд, заспокоює шкіру і сприяє загоєнню ран-розчісів.

Як засіб на натуральній основі може допомогти побороти педикульоз?

Щільна структура ефірних олій, що входять до складу спрею проти вошей Лавінал® обволікає вошей і гнид, блокує їм доступ повітря, що веде до їх загибелі.

Яка різниця між Лавіналом і Лавінал Профілактик?

Лавінал спрей - спеціальний натуральний засіб для повного і безпечного позбавлення від головних вошей (педикульозу) у дорослих і дітей від 2 років. Лавінал Профілактик - спеціальний засіб для ефективної і безпечної профілактики педикульозу на основі композиції ефірних олій у дорослих і дітей від 2 років.

Чому гребінець Лавінал такий ефективний?

Спеціальний гребінь Лавінал має густі металеві зуби, за допомогою яких вичісування гнид стає ефективнішим.

Чому не можна обробляти шкіру голови токсичними речовинами?

Проникнення токсичних речовин через шкіру здійснюється трьома шляхами: через епідерміс, через сальні і потові залози, волосяні фолікули. Всі токсичні речовини, які потрапляють в системний кровотік впливають на організм в цілому.